תחילת הדרך בבצלאל
את דרכי התחלתי במחלקה לצורפות, עיצוב ואופנה בבצלאל, שם רכשתי ידע והכשרה מקצועית. אני בעלת תעודת הוראה באומנות וצברתי למעלה מ-20 שנות ניסיון. הדרך המקצועית שלי משלבת בין עיצוב בחומר לבין הרעיון והיצירה עצמה, שהיא אהבתי הגדולה.

מובילה ליינים ועיצובים מקוריים
אני מתעדכנת בכל הטרנדים ומובילה ליין עיצובים מקורי משלי, מבצעת הזמנות מיוחדות והופכת כל חלום שלכם לתכשיט ממשי.

מרכז ללימודי צורפות
יחד עם עבודת האמנות בעיצוב תכשיטים וצורפות, פתחתי מרכז לימודים מעשיים, בה עוברים התלמידים קורסים והכשרה בקבוצות קטנות ואינטימיות, ויוצרים בעצמם את התכשיט האהוב עליהם. הקורסים הם חוויה ייחודית, מומלצת וממלאת בסיפוק והנאה.

החנות של סבא
הסטודיו והגלריה נמצאים ברחוב יפו 35 בעיר התחתית בחיפה, במקום שהיה בימי ילדותי חנות הנעליים של סבא. בתור ילדה נהגתי לעזור לסבא והוא מעניק לי השראה עד היום.

מתעניינת בלימודים? רוצים להתייעץ? פנו אלי: liat@liatwaldman.com

על הסטודיו והגלריה

חנות הנעלים של סבא
הסטודיו והגלריה של ליאת ולדמן היו במקור חנות נעליים, שהייתה שייכת לסבא של ליאת. אביה, שמסייע לה כיום בסטודיו, נוהג לומר שפעם הוא היה מעלה ומוריד ארגזי נעלים- היום תכשיטים. הקשר המשפחתי העמוק למקום, מקנה אווירה ביתית חמה ונותן השראה ליצירה.

עיצוב קלאסי ועכשווי
החנות כמובן עוצבה מחדש והותאמה לשימושים העכשוויים שלה. המקום, שהפך לסטודיו וגלריה לעיצוב תכשיטים, עוצב במראה קלאסי, נקי ומואר, המאפשר ליצירות לדבר עם הקהל. חיצוניותו בולטת בנוף העיר התחתית של חיפה והעוברים ושבים יכולים להתרשם משילוב של "ישן וחדש", הבולט על רקע האופי האורבני של האזור הוותיק.

חלל הסטודיו והסדנה ללימודי צורפות
חלל הסטודיו והגלריה חולקו לאזורי עבודה, בעיצוב מתאים לשימושים הנעשים בהם. חלקו האחורי של הסטודיו שימש במקור כמחסן וכיום הוא מותאם לסדנת העבודה של ליאת. בחלל הסדנה יצרה ליאת את  התכשיט הראשון ועד היום הוא משמש אותה לעיצוב ויצירה. במקום הזה נולדים הרעיונות ומתבצעת החשיבה החדשנית והמקורית,   שבסיומה מיוצרות קולקציות חדשות, מעשה עבודת יד. חלל זה משמש גם כמרכז לימודים לתלמידי הקורסים, אשר מגיעים לליאת במטרה ללמוד את רזי הצורפות אבל לא רק… בשל אופיו המיוחד של המקום, הקורסים הופכים לחוויה זוגית, אישית וקבוצתית.

הגלריה
בחלקו הקדמי של הסטודיו ממוקמת כיום הגלריה, בה מוצגים התכשיטים בכוורות מחולקות לפי נושאי היצירה. אפשר להתרשם מקולקציות טבע, עירוני, טבעות נישואין, זיכרונות ילדות ואיך לא- רומנטיקה. הגלריה עוצבה ברוח המקום, בפשטות, תחכום, צבעים חמים ונעימים, בשילוב אלמנטים המבליטים את ייחודיות התכשיטים, על רקע רוח המקום.

קידום אורגני | WEBS