עגלת הקניות

העגלה שלך ריקה

הוספת מוצרים נוספים

נעים מאוד :) אני ליאת, בעלת הסטודיו ליאת ולדמן, מעצבת כבר 20 שנה באהבה גדולה לחומר וליצירה.

עולם הצורפות בתנועה מתמדת, עם אינסוף טרנדים ושינויים, מקורות השראה מתרחבים ואני יחד איתם יוצרת בהתרגשות שאינה פוסקת במגוון תכשיטים שהולך וגדל. 

עוד בנעורי, בביקורי בחנות הנעלים של סבי, היה לי חלום שבבא היום היא תהפוך לשלי בה אוכל ליצור באווירה הקסומה של העיר התחתית.

 את הידע המקצועי רכשתי בלימודי צורפות ואומנות בבצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב, ותעודת הוראה באומנות, באוניברסיטה העברית בירושלים.

במהלך השנים הרבות ועם הלמידה והמחקר המתמידים של תכונות החומרים, נוצרו בסטודיו קולקציות מגוונות של תכשיטי כסף וזהב, טבעות אירוסין ונישואין ותכשיטים בהשראות, טבע, אורבני וזכרונות ילדות.  

בהמשך ישיר ללימודי ההוראה והרצון להעביר מן הידע המקצועי והאהבה לתחום, פתחתי מרכז ללימודים מעשיים, קורסים וסדנאות להכשרה בקבוצות קטנות ואינטימיות. מרכז המאפשר עבודה משלב התכנון, הניסור והליטוש ועד להלחמה והיצירה הסופית של התכשיט. הסטודיו מאובזר במגוון עשיר של כלים ומכשור והלימוד בו מעניק ידע מקצועי לצד חוויה ייחודית של יצירה באווירה משפחתית.  

למיקומו של הסטודיו בעיר התחתית בחיפה משמעות אישית ורגשית עבורי: מדי יום אני שבה למחוזות ילדותי, לחיוך החם של סבי, לקולות הרחוב ההומה, למראות בתי המלאכה הסמוכים ולריח הקפה הטרי המסמל את תחילתו של יום חדש. מדי יום אני נמלאת אושר על הזכות לעשות את מה שאני אוהבת במקום שאני אוהבת. 

הסטודיו מזמן אליו מבקרים רבים ושיתופי פעולה עם אמנים נוספים לעידוד היצירה והאומנות. בין שיתופי הפעולה המרכזיים של הסטודיו תמצאו את  סיור המייקרים הפופולרי שהרבה מאוד חיפאים ותושבים מחוץ לעיר כבר לקחו בו חלק. סיור המאפשר הצצה קסומה לפועלם של מספר עסקים בעיר התחתית ולאופיו המיוחד של המקום.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לעולם הצורפות המרתק.

בואו להתרגש איתי!

ליצירת קשר liat@liatwaldman.com