עגלת הקניות

העגלה שלך ריקה

הוספת מוצרים נוספים

קורסי לימוד צורפות ותכשיטנות

בוגרת בצלאל בעלת תעודת הוראה באומנות

המרכז ללימודי צורפות נוסד יחד עם הסטודיו והגלריה והוא חלק בלתי נפרד מהם. הניסיון והידע הרב של בעלת המקום ליאת ולדמן, בעלת תעודת הוראה באומנות ובוגרת בצלאל, מקנים לתלמידים את הבסיס לעבודת הצורפות והיצירה, כך שיוכלו לצאת בסיום הקורס עם תכשיטים שיוצרו במו ידיהם.

לימודי צורפות כהעשרה ומקצוע

בסטודיו מתקיים מגוון רחב של קורסים, שמאפשרים לתלמידים להתפתח ולעסוק בעיצוב תכשיטים כמקצוע או כתחביב. במסגרת הקורסים, נלמדות טכניקות רבות, המותאמות לתכשיטים אותם מבקשים התלמידים לייצר וליצור. הסטודיו מאובזר בכלים וחומרי גלם מקצועיים, הדרושים לצורך השלמת תהליך ייצור התכשיטים והם עומדים לרשות התלמידים.

 ספריה ועמוד פייסבוק להעשרה

על מנת להעשיר את מקורות ההשראה של התלמידים, קיימת בסטודיו ספרייה מקצועית עשירה, העומדת לרשות התלמידים והם עושים שימוש חופשי בספרים, לצורכי למידה והעשרה. לרשות התלמידים הקמנו עמוד פייסבוק עשיר בתכנים, שם ניתן לקרוא כתבות מקצועיות ולקבל קישורים לאתרים רלוונטיים בתחום.

למידה אישית ואינטימית

על מנת שנוכל להעניק את היחס המלא לכל תלמיד ותלמידה שלנו, מספר התלמידים בכל קורס מוגבל לשבעה  תלמידים, העובדים כל אחד בעמדת עבודה משלו המצוידת בכל הנדרש. כל תלמיד זוכה להכשרה וליווי על פי קצב ההתקדמות שלו ובהתאם לתכשיט אותו הוא בוחר ליצר. בעת ההרשמה מתחייבים התלמידים לחודש לימודים, כדי שנוכל להבטיח את מקומם בעמדת עבודה מותאמת אישית. ניתן לחדש התחייבות זו בתחילת החודש העוקב.