עגלת הקניות

העגלה שלך ריקה

הוספת מוצרים נוספים

משלוחים, החזרות ועוד

כן, אני שולחת לכל העולם! אבל לא מהאתר הזה. אנא בצעו את ההזמנה מחנות ה- ETSY שלי: https://etsy.me/2CeIF30
הפריטים שלי מעוצבים ומיוצרים כאן בישראל, בעבודת יד, מחומרים איכותיים כסף 925, זהב צהוב, אדום ולבן 14 או 18 קרט.
למטה תמצאו תשובות לשאלות בנושאי שילוח, החזרות, החלפות ועוד
 • כמה זמן יקח להזמנה שלי להגיע?
  הפריטים החדשים שלך יצאו לדרך תוך 7 ימי עסקים מאישור ההזמנה. רוב הפריטים מוכנים למשלוח יחד עם זאת ישנם פריטים שהייצור שלהם יחל רק לאחר הזמנה, אני מעריכה את הסבלנות שלכם. אם יש צורך לזרז את ההזמנה, אנא ידעו אותי. לאחר שהחבילה יצאה מהסטודיו, זמן המשלוח בפועל תלוי בשירות המשלוח שנבחר. כאמור, זמני המשלוח אינם כוללים את זמן ההכנה של ההזמנה בסטודיו. לפרטים נוספים, ראו מטה ״אפשרויות משלוח״
 • אילו אפשרויות משלוח מוצעות?
  ניתן לבחור באיסוף עצמי, פרטים מטה. משלוח עד הבית 3-5 ימי עסקים אחרי השליחה - מחיר מוזל - 35 ש״ח. חינם בהזמנות מעל 450 ש״ח! 1 יום עסקים אחרי השליחה - מחיר מוזל - 40 ש״ח האפשרות המהירה והאמינה ביותר, שתחסוך לכן יציאה מהבית ועמידה בתורים לא נחוצים. השירות כולל מספר מעקב. נדרש מספר טלפון לתיאום המסירה.
 • אספקה ומשלוחים
  אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות דואר ישראל, דואר שליחים או באמצעות דואר רשום. האספקה מבוצעת במסגרת הזמן שהובטח במכירה. מוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה. במידה ובהזמנה ישנם פריטים שזמן האספקה שלהם מאוחר יותר הם יישלחו בנפרד בהתאם למועד המצוין בדף המוצר. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחר המזמין לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. עם זאת, יובהר, כי ככל וזמן השילוח יתארך בשל אילוצי חברות השילוח, לא תהא כל טענה למזמין כלפי ליאת ולדמן בע"מ בעניין.. במידה ולא הודיע הלקוח על פגם כלשהו במוצר תוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הודעה כי לא נפל כל פגם וללקוח/ או המזמין לא תהיה כל טענה כנגד החברה או האתר לקיומו של פגם במוצר. המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות המזמין כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 • האם יש איסוף עצמי מהסטודיו?
  חינם הסטודיו שלנו ממוקם כיום ברחוב דרך יפו 35, חיפה. האיסוף אפשרי בשעות פעילות הסטודיו בלבד. כאשר ההזמנה תהיה מוכנה, ניצור קשר לעדכון ותיאום האיסוף.
 • איך ניתן להגיע לסטודיו?
  כרמלית מרחק של כ-10 דקות הליכה מהסטודיו. תחנת רכבת חיפה מרכז השמונה מרחק של כ- 5 דקות הליכה מהסטודיו. קווי מטרונית מדרום ומצפון. > בעת בחירת אפשרות המשלוח הרצויה יש לזכור כי זמן המשלוח אינו כולל את הזמן הדרוש להכנת הפריטים לשליחה. הזמנות נשלחות תוך 7 ימי עסקים מאישור ההזמנה (לא כולל יום ההזמנה).
 • מהי הזמנה מיוחדת?
  לפריטים מסוימים יש תהליך הכנה מורכב וארוך יותר, ולכן אני מייצרת אותם במהדורות קטנות או בהזמנה מותאמת אישית. ההזמנה תשלח כאשר כל הפריטים בה יהיו מוכנים.
 • האם ניתן להחזיר מוצר?
  אני רוצה שתאהבו ותיהנו מהרכישה שלכם! אם מסיבה כלשהי זה לא המקרה, אני מקבלת החזרות עד 14 ימים מיום קבלת החבילה. אנא שלחו לי דוא"ל ל- liat@liatwaldman.com כדי לקבל את הפרטים. החזר כספי יתקבל לאמצעי התשלום המקורי. לא יינתן החזר כספי למוצר שהוזמן בהזמנה מותאמת אישית או על פי מידה שלא בסטנדרט. יש להחזיר את הפריטים במצבם המקורי ובאריזתם המקורית, כדי להגן עליהם בדרכם. ברגע שהפריטים יחזרו לסטודיו שלי, במצבם המקורי ושלא נעשה בהם שימוש, נעבד את ההחזר בהתאם לצורת התשלום בה בוצעה העסקה. לידיעתכם, חיובי המשלוח אינם ניתנים להחזרה, ואתם חייבים לשלם עבור המשלוח החוזר. ~ פריטים שנרכשו במבצע הינם מכירה סופית, ואינם ניתנים להחלפה או החזרה.
 • האם ניתן להחליף מוצר?
  בטח! כל עוד לא נעשה בו שימוש, הוא באריזתו המקורית, ולא נקנה במבצע - אשמח למצא לו בית חדש ואוהב. אני מקבלת פריטים להחלפה עד 14 ימים מיום קבלת החבילה. אנא שלחו לי דוא"ל ל- liat@liatwaldman.com כדי לקבל את כל הפרטים.